Tiffany | Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
This long and curly high fashion wig is great for daytime or evening.
| SKU: | LF2024 |
|---|---|
| Collection: | Dream Collection |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 6.4 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.75" | Crown: 5" | Nape: 15.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Tiffany | Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
Tiffany | Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
This long and curly high fashion wig is great for daytime or evening.
| SKU: | LF2024 |
|---|---|
| Collection: | Dream Collection |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 6.4 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.75" | Crown: 5" | Nape: 15.5" |
Original: $163.99
-65%$163.99
$57.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This long and curly high fashion wig is great for daytime or evening.
| SKU: | LF2024 |
|---|---|
| Collection: | Dream Collection |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 6.4 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.75" | Crown: 5" | Nape: 15.5" |























