Teri | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
Classic short gypsy in soft & loose curl. High fashion hair do thats all time favorite.
| SKU: | MTTERI |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.5 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Heart,Oblong,Oval |
| Approximate Length: | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Teri | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
Teri | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
Classic short gypsy in soft & loose curl. High fashion hair do thats all time favorite.
| SKU: | MTTERI |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.5 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Heart,Oblong,Oval |
| Approximate Length: | N/A |
Original: $46.95
-65%$46.95
$16.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Classic short gypsy in soft & loose curl. High fashion hair do thats all time favorite.
| SKU: | MTTERI |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.5 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Heart,Oblong,Oval |
| Approximate Length: | N/A |























