Taylor | Synthetic Lace Front Wig (Mono Top) | UNAVAILABLE
SPECIAL FEATURES
- Lace Front - is 100% Hand stitched front lace line made with extra thin lace film for a natural and customized fit.
| SKU: | EYTAYLOR |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.48 oz |
| Collection: | Lace Front |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Lace Front |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Heart,Oblong,Oval,Round |
| Approximate Length: | Front 5.5" | Crown 8" | Sides 6.75" | Nape 6.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Taylor | Synthetic Lace Front Wig (Mono Top) | UNAVAILABLE
Taylor | Synthetic Lace Front Wig (Mono Top) | UNAVAILABLE
SPECIAL FEATURES
- Lace Front - is 100% Hand stitched front lace line made with extra thin lace film for a natural and customized fit.
| SKU: | EYTAYLOR |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.48 oz |
| Collection: | Lace Front |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Lace Front |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Heart,Oblong,Oval,Round |
| Approximate Length: | Front 5.5" | Crown 8" | Sides 6.75" | Nape 6.25" |
Original: $255.99
-65%$255.99
$89.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
SPECIAL FEATURES
- Lace Front - is 100% Hand stitched front lace line made with extra thin lace film for a natural and customized fit.
| SKU: | EYTAYLOR |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.48 oz |
| Collection: | Lace Front |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Lace Front |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Heart,Oblong,Oval,Round |
| Approximate Length: | Front 5.5" | Crown 8" | Sides 6.75" | Nape 6.25" |
























