Stephanie | Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
Short classic style with loose cascades of curls that fall to the shoulder.
| SKU: | LF2022 |
|---|---|
| Collection: | Dream Collection |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 3.8 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.75" | Crown: 6.5" | Nape: 9" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Stephanie | Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
Stephanie | Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
Short classic style with loose cascades of curls that fall to the shoulder.
| SKU: | LF2022 |
|---|---|
| Collection: | Dream Collection |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 3.8 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.75" | Crown: 6.5" | Nape: 9" |
Original: $147.99
-65%$147.99
$51.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Short classic style with loose cascades of curls that fall to the shoulder.
| SKU: | LF2022 |
|---|---|
| Collection: | Dream Collection |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 3.8 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.75" | Crown: 6.5" | Nape: 9" |
























