Sharon | Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
This long and curly high fashion wig shows the beauty and energy of youth with fabulous blossom of curls.
| SKU: | LF2057 |
|---|---|
| Collection: | Dream Collection |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 7.9 oz |
| Approximate Length: | Front: 8.5" | Crown: 16" | Nape: 23" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Sharon | Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
Sharon | Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
This long and curly high fashion wig shows the beauty and energy of youth with fabulous blossom of curls.
| SKU: | LF2057 |
|---|---|
| Collection: | Dream Collection |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 7.9 oz |
| Approximate Length: | Front: 8.5" | Crown: 16" | Nape: 23" |
Original: $194.99
-65%$194.99
$68.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This long and curly high fashion wig shows the beauty and energy of youth with fabulous blossom of curls.
| SKU: | LF2057 |
|---|---|
| Collection: | Dream Collection |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 7.9 oz |
| Approximate Length: | Front: 8.5" | Crown: 16" | Nape: 23" |
























