Rhoda | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
Multiple types of curls converge to create Rhoda. She is short on top with loose curl layers that end in pageboy shape. The graceful elegance is yours instantly.
| SKU: | MTRHODA |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.1 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Heart,Oblong,Oval,Square |
| Approximate Length: | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rhoda | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
Rhoda | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
Multiple types of curls converge to create Rhoda. She is short on top with loose curl layers that end in pageboy shape. The graceful elegance is yours instantly.
| SKU: | MTRHODA |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.1 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Heart,Oblong,Oval,Square |
| Approximate Length: | N/A |
Original: $45.95
-65%$45.95
$16.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Multiple types of curls converge to create Rhoda. She is short on top with loose curl layers that end in pageboy shape. The graceful elegance is yours instantly.
| SKU: | MTRHODA |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.1 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Heart,Oblong,Oval,Square |
| Approximate Length: | N/A |
























