Paulina | Long Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
Paulina by Louis Ferre is a beautiful long high fashion wig, its sure to please. Available in shades of blonde, red, brunette and black.
| SKU: | LF2053 |
|---|---|
| Collection: | Dream Collection |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Round, Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Capless |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 6.2 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.5" | Crown: 15.5" | Nape: 17.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns















Paulina | Long Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
Paulina | Long Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
Paulina by Louis Ferre is a beautiful long high fashion wig, its sure to please. Available in shades of blonde, red, brunette and black.
| SKU: | LF2053 |
|---|---|
| Collection: | Dream Collection |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Round, Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Capless |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 6.2 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.5" | Crown: 15.5" | Nape: 17.5" |
Original: $156.99
-65%$156.99
$54.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Paulina by Louis Ferre is a beautiful long high fashion wig, its sure to please. Available in shades of blonde, red, brunette and black.
| SKU: | LF2053 |
|---|---|
| Collection: | Dream Collection |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Round, Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Capless |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 6.2 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.5" | Crown: 15.5" | Nape: 17.5" |























