Meg Petite | Synthetic Wig (Mono Top) | UNAVAILABLE
Short and wavy shag style of the year with a monofilament top. Sensual looking for today's career woman in action.
| SKU: | LF7021P |
|---|---|
| Collection: | Monosystem |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Round, Pear, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Cap Size: | Petite |
| Product Weight: | 2.5 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.5" | Crown: 4.5" | Nape: 2.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







Meg Petite | Synthetic Wig (Mono Top) | UNAVAILABLE
Meg Petite | Synthetic Wig (Mono Top) | UNAVAILABLE
Short and wavy shag style of the year with a monofilament top. Sensual looking for today's career woman in action.
| SKU: | LF7021P |
|---|---|
| Collection: | Monosystem |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Round, Pear, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Cap Size: | Petite |
| Product Weight: | 2.5 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.5" | Crown: 4.5" | Nape: 2.25" |
Original: $257.99
-65%$257.99
$90.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Short and wavy shag style of the year with a monofilament top. Sensual looking for today's career woman in action.
| SKU: | LF7021P |
|---|---|
| Collection: | Monosystem |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Round, Pear, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Cap Size: | Petite |
| Product Weight: | 2.5 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.5" | Crown: 4.5" | Nape: 2.25" |
























