Kelley | Synthetic Wig (Mono Top) | DISCONTINUED
SPECIAL FEATURES
- Monofilament - Gives the appearance of your own scalp
| SKU: | ESKELLEY |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.10 oz |
| Collection: | High Society Collection by Estetica |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Heart,Oval,Round |
| Approximate Length: | Front 4" | Crown 3.25" | Sides 2" | Nape 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








Kelley | Synthetic Wig (Mono Top) | DISCONTINUED
Kelley | Synthetic Wig (Mono Top) | DISCONTINUED
SPECIAL FEATURES
- Monofilament - Gives the appearance of your own scalp
| SKU: | ESKELLEY |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.10 oz |
| Collection: | High Society Collection by Estetica |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Heart,Oval,Round |
| Approximate Length: | Front 4" | Crown 3.25" | Sides 2" | Nape 2" |
Original: $331.99
-65%$331.99
$116.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
SPECIAL FEATURES
- Monofilament - Gives the appearance of your own scalp
| SKU: | ESKELLEY |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.10 oz |
| Collection: | High Society Collection by Estetica |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Heart,Oval,Round |
| Approximate Length: | Front 4" | Crown 3.25" | Sides 2" | Nape 2" |























