Juno | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
SPECIAL FEATURES
- High-Quality Fiber - Giving you longer lasting beauty with high-quality materials.
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
| SKU: | MTJUNO |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.15 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Skin Top/Part (Poly) |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Heart,Oval,Round |
| Approximate Length: | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns














Juno | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
Juno | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
SPECIAL FEATURES
- High-Quality Fiber - Giving you longer lasting beauty with high-quality materials.
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
| SKU: | MTJUNO |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.15 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Skin Top/Part (Poly) |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Heart,Oval,Round |
| Approximate Length: | N/A |
Original: $49.95
-65%$49.95
$17.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
SPECIAL FEATURES
- High-Quality Fiber - Giving you longer lasting beauty with high-quality materials.
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
| SKU: | MTJUNO |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.15 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Skin Top/Part (Poly) |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Heart,Oval,Round |
| Approximate Length: | N/A |























