H-Lica | Human Hair Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
H-Lica by Motown Tress is a short flirty cut with tapered swirling curls and made with 100% human hair.
SPECIAL FEATURES
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
- 100% Human Hair - Top grade human hair that can be styled just like your own.
| SKU: | MTHLICA |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.4 oz |
| Collection: | Human Hair Wig |
| Cap Size: | Average |
| Overall Length: | N/A |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Human Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Pear |
| Approximate Length: | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











H-Lica | Human Hair Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
H-Lica | Human Hair Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
H-Lica by Motown Tress is a short flirty cut with tapered swirling curls and made with 100% human hair.
SPECIAL FEATURES
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
- 100% Human Hair - Top grade human hair that can be styled just like your own.
| SKU: | MTHLICA |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.4 oz |
| Collection: | Human Hair Wig |
| Cap Size: | Average |
| Overall Length: | N/A |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Human Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Pear |
| Approximate Length: | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
H-Lica by Motown Tress is a short flirty cut with tapered swirling curls and made with 100% human hair.
SPECIAL FEATURES
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
- 100% Human Hair - Top grade human hair that can be styled just like your own.
| SKU: | MTHLICA |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.4 oz |
| Collection: | Human Hair Wig |
| Cap Size: | Average |
| Overall Length: | N/A |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Human Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Pear |
| Approximate Length: | N/A |
























