Gwen | DISCONTINUED
Ultra-lightweight chin-length bob with layered sides and fluffy bang for a feathered look. Try synthetic styling product to get a change in volume or texture.
| SKU: | JR5120 |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.0 oz |
| Collection: | O'solite |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Capless |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Heart,Oblong,Oval,Round |
| Approximate Length: | Front 4" | Crown 4" | Sides 2.5" | Nape 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Gwen | DISCONTINUED
Gwen | DISCONTINUED
Ultra-lightweight chin-length bob with layered sides and fluffy bang for a feathered look. Try synthetic styling product to get a change in volume or texture.
| SKU: | JR5120 |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.0 oz |
| Collection: | O'solite |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Capless |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Heart,Oblong,Oval,Round |
| Approximate Length: | Front 4" | Crown 4" | Sides 2.5" | Nape 4" |
Original: $119.68
-65%$119.68
$41.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ultra-lightweight chin-length bob with layered sides and fluffy bang for a feathered look. Try synthetic styling product to get a change in volume or texture.
| SKU: | JR5120 |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.0 oz |
| Collection: | O'solite |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Capless |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Heart,Oblong,Oval,Round |
| Approximate Length: | Front 4" | Crown 4" | Sides 2.5" | Nape 4" |























