Gwen | Synthetic Wig (Mono Top) | UNAVAILABLE
Lightly feathered layers, ultra pretty chin length bob with a monofilament top.
| SKU: | LF7022 |
|---|---|
| Collection: | Monosystem |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Round, Square, Diamond, Oblong, Pear, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 3.4 oz |
| Approximate Length: | Front: 3.75" | Crown: 7" | Nape: 3.75" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Gwen | Synthetic Wig (Mono Top) | UNAVAILABLE
Gwen | Synthetic Wig (Mono Top) | UNAVAILABLE
Lightly feathered layers, ultra pretty chin length bob with a monofilament top.
| SKU: | LF7022 |
|---|---|
| Collection: | Monosystem |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Round, Square, Diamond, Oblong, Pear, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 3.4 oz |
| Approximate Length: | Front: 3.75" | Crown: 7" | Nape: 3.75" |
Original: $273.99
-65%$273.99
$95.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Lightly feathered layers, ultra pretty chin length bob with a monofilament top.
| SKU: | LF7022 |
|---|---|
| Collection: | Monosystem |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Round, Square, Diamond, Oblong, Pear, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 3.4 oz |
| Approximate Length: | Front: 3.75" | Crown: 7" | Nape: 3.75" |























