Flirt | Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
Ā
Ā
Flirt by Motown Tress is a medium length page shag cut with large crimps giving this style a lightly wet look that will make heads turn.
SPECIAL FEATURES
- High-Quality Fiber - Giving you longer lasting beauty with high-quality materials.
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
| SKU: | MTFLIRT |
| Product Type: | African American Wig |
| Product Weight: | 3.15 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Heart,Oval,Round,Square |
| Approximate Length: | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Flirt | Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
Flirt | Synthetic Wig (Basic Cap) | UNAVAILABLE
Ā
Ā
Flirt by Motown Tress is a medium length page shag cut with large crimps giving this style a lightly wet look that will make heads turn.
SPECIAL FEATURES
- High-Quality Fiber - Giving you longer lasting beauty with high-quality materials.
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
| SKU: | MTFLIRT |
| Product Type: | African American Wig |
| Product Weight: | 3.15 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Heart,Oval,Round,Square |
| Approximate Length: | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ā
Ā
Flirt by Motown Tress is a medium length page shag cut with large crimps giving this style a lightly wet look that will make heads turn.
SPECIAL FEATURES
- High-Quality Fiber - Giving you longer lasting beauty with high-quality materials.
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
| SKU: | MTFLIRT |
| Product Type: | African American Wig |
| Product Weight: | 3.15 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Heart,Oval,Round,Square |
| Approximate Length: | N/A |
























