Dylan | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
SPECIAL FEATURES
- Open Cap Construction - is open all throughout for maximum coolness and comfort.
| SKU: | JR5876 |
| Product Type: | Children's Wig |
| Product Weight: | 1.5 oz |
| Collection: | Juniors |
| Cap Size: | Petite |
| Cap Construction: | Capless |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Oval,Pear,Round,Square |
| Approximate Length: | Front 3" | Crown 3" | Sides 2.5" | Nape 1.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Dylan | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
Dylan | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
SPECIAL FEATURES
- Open Cap Construction - is open all throughout for maximum coolness and comfort.
| SKU: | JR5876 |
| Product Type: | Children's Wig |
| Product Weight: | 1.5 oz |
| Collection: | Juniors |
| Cap Size: | Petite |
| Cap Construction: | Capless |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Oval,Pear,Round,Square |
| Approximate Length: | Front 3" | Crown 3" | Sides 2.5" | Nape 1.5" |
Original: $120.00
-65%$120.00
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
SPECIAL FEATURES
- Open Cap Construction - is open all throughout for maximum coolness and comfort.
| SKU: | JR5876 |
| Product Type: | Children's Wig |
| Product Weight: | 1.5 oz |
| Collection: | Juniors |
| Cap Size: | Petite |
| Cap Construction: | Capless |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Oval,Pear,Round,Square |
| Approximate Length: | Front 3" | Crown 3" | Sides 2.5" | Nape 1.5" |























