Drew Gradient | Synthetic Wig (Basic Cap)
Drew Gradient is an Overall point-cut layers combine to make a bold statement in this short "edgy" cut.
| SKU: | RP1631G |
|---|---|
| Collection: | Naturally Alternative Hair |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Square, Pear, Oval |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Cap Size: | Petite/Average |
| Product Weight: | 2.2 oz |
| Approximate Length: | Front: 2.8" | Crown: 3.4" | Nape: 2.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Drew Gradient | Synthetic Wig (Basic Cap)
Drew Gradient | Synthetic Wig (Basic Cap)
Drew Gradient is an Overall point-cut layers combine to make a bold statement in this short "edgy" cut.
| SKU: | RP1631G |
|---|---|
| Collection: | Naturally Alternative Hair |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Square, Pear, Oval |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Cap Size: | Petite/Average |
| Product Weight: | 2.2 oz |
| Approximate Length: | Front: 2.8" | Crown: 3.4" | Nape: 2.4" |
Original: $215.99
-65%$215.99
$75.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Drew Gradient is an Overall point-cut layers combine to make a bold statement in this short "edgy" cut.
| SKU: | RP1631G |
|---|---|
| Collection: | Naturally Alternative Hair |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Square, Pear, Oval |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Cap Size: | Petite/Average |
| Product Weight: | 2.2 oz |
| Approximate Length: | Front: 2.8" | Crown: 3.4" | Nape: 2.4" |























