HM-651 Coral | Human Hair Wig (Mono Part) | DISCONTINUED
Top quality human hair. Handmade Monofilament center part 1.25 x 1.25\". Semi straight page looking short shag with full bang. Carefree casual wear.
| SKU: | MTHM651 |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.5 oz |
| Collection: | Human Hair Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Monofilament Part |
| Hair Type: | Human Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Oval,Pear,Round |
| Approximate Length: | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










HM-651 Coral | Human Hair Wig (Mono Part) | DISCONTINUED
HM-651 Coral | Human Hair Wig (Mono Part) | DISCONTINUED
Top quality human hair. Handmade Monofilament center part 1.25 x 1.25\". Semi straight page looking short shag with full bang. Carefree casual wear.
| SKU: | MTHM651 |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.5 oz |
| Collection: | Human Hair Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Monofilament Part |
| Hair Type: | Human Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Oval,Pear,Round |
| Approximate Length: | N/A |
Original: $52.95
-65%$52.95
$18.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Top quality human hair. Handmade Monofilament center part 1.25 x 1.25\". Semi straight page looking short shag with full bang. Carefree casual wear.
| SKU: | MTHM651 |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.5 oz |
| Collection: | Human Hair Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Monofilament Part |
| Hair Type: | Human Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond,Oval,Pear,Round |
| Approximate Length: | N/A |























