Chi | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
SPECIAL FEATURES
- High-Quality Fiber - Giving you longer lasting beauty with high-quality materials.
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
| SKU: | MTCHI |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.15 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Overall Length: | N/A |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Round |
| Approximate Length: | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Chi | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
Chi | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
SPECIAL FEATURES
- High-Quality Fiber - Giving you longer lasting beauty with high-quality materials.
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
| SKU: | MTCHI |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.15 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Overall Length: | N/A |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Round |
| Approximate Length: | N/A |
Original: $36.95
-65%$36.95
$12.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
SPECIAL FEATURES
- High-Quality Fiber - Giving you longer lasting beauty with high-quality materials.
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
| SKU: | MTCHI |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 3.15 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Overall Length: | N/A |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Round |
| Approximate Length: | N/A |
























