H-6218 Acorn | Human Hair Wig (Mono Part) | DISCONTINUED
Ultra modern hair fashion is created for you to enjoy. Classic bob style with long crown layers and tapered nape.
| SKU: | MTH6218 |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 1.8 oz |
| Collection: | Human Hair Wigs for Black Women |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Skin Top/Part (Poly) |
| Hair Type: | Human Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Pear,Square |
| Approximate Length: | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









H-6218 Acorn | Human Hair Wig (Mono Part) | DISCONTINUED
H-6218 Acorn | Human Hair Wig (Mono Part) | DISCONTINUED
Ultra modern hair fashion is created for you to enjoy. Classic bob style with long crown layers and tapered nape.
| SKU: | MTH6218 |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 1.8 oz |
| Collection: | Human Hair Wigs for Black Women |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Skin Top/Part (Poly) |
| Hair Type: | Human Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Pear,Square |
| Approximate Length: | N/A |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ultra modern hair fashion is created for you to enjoy. Classic bob style with long crown layers and tapered nape.
| SKU: | MTH6218 |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 1.8 oz |
| Collection: | Human Hair Wigs for Black Women |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Skin Top/Part (Poly) |
| Hair Type: | Human Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Pear,Square |
| Approximate Length: | N/A |
























