Abigail | Synthetic Wig (Mono Top) | UNAVAILABLE
SPECIAL FEATURES
- Ā Monofilament Top - Creates the illusions of natural hair growth and allows you to part the hair in any direction.Ā
| SKU: | LF7032 |
|---|---|
| Collection: | Monosystem by Louis Ferre |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Round, Square, Diamond, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 3.3 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.75" | Crown: 5" | Nape: 6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Abigail | Synthetic Wig (Mono Top) | UNAVAILABLE
Abigail | Synthetic Wig (Mono Top) | UNAVAILABLE
SPECIAL FEATURES
- Ā Monofilament Top - Creates the illusions of natural hair growth and allows you to part the hair in any direction.Ā
| SKU: | LF7032 |
|---|---|
| Collection: | Monosystem by Louis Ferre |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Round, Square, Diamond, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 3.3 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.75" | Crown: 5" | Nape: 6" |
Original: $272.99
-65%$272.99
$95.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
SPECIAL FEATURES
- Ā Monofilament Top - Creates the illusions of natural hair growth and allows you to part the hair in any direction.Ā
| SKU: | LF7032 |
|---|---|
| Collection: | Monosystem by Louis Ferre |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Round, Square, Diamond, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 3.3 oz |
| Approximate Length: | Front: 4.75" | Crown: 5" | Nape: 6" |
























